בוטוקס בין הגבות 

בכל יום ויום מביעות הפנים שלנו מגוון רחב של הבעות. ההבעות מאפשרות לנו לתקשר זה עם זה גם באופן לא מילולי, אך יש לכך השפעות נלוות. עם השנים, מופיעים קמטים למשל באזור שנמצא בין הגבות. למרבה המזל, יש פתרון. הפתרון לכך הינו להזריק בוטוקס בין הגבות וכך – ניתן להעלים את הקמטים בצורה אפקטיבית.

בקליניקה של ד"ר ערן שומר ניתן להיעזר במגוון רחב של טיפולים אסתטיים להעלמת סימני הגיל. לרשות הלקוחות מגוון טיפולים כגון שימוש בחומרי מילוי, בוטוקסים בפנים, עיבוי ומילוי שפתיים, טיפולי אנטי אייג'ינג וכן מזותרפיה רפואית. 

כיצד עובדת השיטה
כיצד עובדת השיטה, מדוע בוטוקס בין הגבות מאפשר השגת תוצאות יעילות כל כך? עבור מטופלים המחפשים טיפולי הזרקת בוטוקס באזור הצפון נספר כי הבוטוקס הינו חומר שאושר לשימוש רפואי וביכולתו לפעול על השרירים העדינים שבפנים. באמצעות היכולת להחליש את פעולת השרירים בדיוק במקום שבו מעוניינים משיגים את האפקט היעיל. 

טיפולי בוטוקס בין הגבות מבוצעים בצורה מהירה, ללא צורך בהרדמה, אשפוז או ניתוח. חשוב לציין כי הזרקת בוטוקס בחיפה יעילה לתקופה של מספר חודשים כאשר לאחר מכן החומר נפלט מהגוף בתהליך טבעי. לאחר מכן, ניתן לחזור על התהליך ללא הגבלה לצורך שימור התוצאות. 

ד"ר ערן שומר - אל תוותרו על טיפול מקצועי
למרות שהזרקה של בוטוקס בין הגבות נחשבת לטיפול די סטנדרטי, חשוב שאת הטיפול ילווה רופא מנוסה. כך, משיגים את התוצאות הטובות ביותר, ללא תופעות לוואי, בלי לפספס. ולמי מתאימים בוטוקסים בפנים?

הטיפול מתאים לכל מי שסובל או סובלת מקמטים, גם אם הללו לא מאוד מודגשים. ומדוע בוטוקס בין הגבות לא מיושם על כל סוגי הקמטים? זאת מכיוון שלא על כל סוגי הקמטים תהיה השפעה. רק על קמטי ההבעה התוצאות תהינה מצוינות. 

ד"ר ערן שומר מציע את מיטב ניסיונו במגוון טיפולים אסתטיים, לרבות הזרקת בוטוקס באזור הצפון. מתמחה בעיצוב ופיסול הפנים, מניעת הזדקנות מוקדמת של העור ושיקום באמצעות מזותרפיה וחומרי אנטי אייג'ינג. טיפולי הזרקת בוטוקס בחיפה מתאימים לגברים ולנשים. 
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה