הצערת העור בחיפה

הרפואה המודרנית מאפשרת לנו להאריך ימים ולחיות בבריאות טובה יותר מתמיד. אך למרות הכל, עדיין לא הומצאה הדרך למנוע לחלוטין את תהליכי ההזדקנות, הקמטים, ההתרופפות המאפיינת את אזור הפנים כשמתבגרים. לתושבי חיפה והסביבה, כדי להחזיר את המראה הצעיר ניתן לבחור סוגי טיפולים שמטרתם הצערת העור בחיפה. ניתן לבחור בבוטוקס. ניתן לבחור חומצה היאלורונית. ויש עוד סוגי חומרי מילוי ומיצוק ומאפשרים הצערת העור באזור הצפון, ללא הרדמה או ניתוח. 

פיסול ללא ניתוח 
כיצד ניתן להשיג את המטרה, הצערת העור בחיפה? מומלץ כמובן להקפיד על שתיית הרבה מים ומיעוט חשיפה לשמש. בנוסף, הצערת העור בצפון נעשית במגוון שיטות לפי הצורך. דרך יעילה מאוד נקראת – פיסול הפנים. ד"ר ערן שומר מבצע זאת באמצעות שחזורים, הקטנת נפח, בניית לחיים. ניתן אפילו לעצב את האף בחומרי פיסול ואפשר גם לבצע עיבוי של השפתיים שהפכו במהלך השנים לפחות מודגשות ופחות מלאות. 

טיפולי אנטי אייג'ינג ומזותרפיה 
ד"ר ערן שומר מציע גם מענה של הצערת העור בחיפה בשיטות מתקדמות ובלעדיות שגם מונעות הזקנות מוקדמת. ניתן באמצעות שימוש בחומרים ותכשירים מתאימים להחזיר את הברק ואפילו לשפר את חילוף החומרים (בדרך שנקראת מזותרפיה רפואית). ניתן לטשטש קמטוטים עדינים, ניתן להתמקד בקו הלסת, בלחיים או בסנטר. 

תחת ידיו האמונות של ד"ר ערן שומר ניתן בקלות לראות את השינוי. השטחת קמטים והחזרת הרעננות. הצערת העור בחיפה נעשית בהתאמה לגיל המטופלים, למבנה הפנים ובשיטות הכי חדשות שישנן. הצערת העור באזור הצפון ללא ניתוח – זה כאן, זה אפשרי, זה יעיל.
 
חומרי מילוי והזרקות 
בכל גיל ניתן לשאוף למראה צעיר יותר, מושך יותר, רענן יותר. הצערת העור בחיפה יכולה להיעשות גם באמצעות הזרקות של בוטוקס וחומצה היאלורונית. למרות קיומן של מחטים וזריקות, הטיפול מבוצע באי נוחות מינימלית, בשכבה החיצונית של העור, ללא חדירה לעומק. הטיפול מהיר מאוד, לא מצריך הרדמה ולא התאוששות. לעיתים, לאחר הצערת העור בצפון ייראו מעט שטפי דם נקודתיים שחולפים מאליהם. לאחר מכן, ניתן לראות בבירור את התוצאה - השטחת קמטים ומראה צעיר. 
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה