חומרי מילוי לפנים

סימני הגיל עשויים להיראות היטב בפנינו החל בגילאי השלושים – ארבעים ולפעמים אף לפני כן (בהתאם לגנטיקה ולסגנון החיים והתזונה). עם השנים, מופיעים קמיטים, צניחה של רקמות, אובדן של הגמישות. בכל אלה ניתן לטפל בצורה מוצלחת באמצעות חומרי מילוי לפנים. חומרי מילוי ושיטת טיפול אנטי אייג'ינג יכולים בקלות ליצור שינוי דרסטי שלא ניתן להתעלם ממנו. 

חומרי מילוי ומזותרפיה 
אילו חומרי מילוי לפנים יש בנמצא? לצד בוטוקס שמשמש להחלקת קמטים, מקובל מאוד השימוש בחומר שנקרא חומצה היאלורונית. בקליניקה של הד"ר ערן שומר, ניתן להזמין גם טיפול מזותרפיה באזור הצפון. במונח מזותרפיה רפואית נשתמש כאשר נרצה לתאר שיטה דרמו קוסמטית שגורמת למיצוק וגמישות העור תוך חידוש הקולגן. יעילה בהעלמת קמטים מעודנים, ללא ניתוח. מצוין לשיקום הלחיים, סנטר, לסת. 

חומרי מילוי למראה טבעי וצעיר 
באמצעות חומרי מילוי לפנים ניתן להחזיר את הגלגל לאחור. חומרי מילוי ייעודיים כמו גם טיפול מזותרפיה בחיפה יעלים כאשר רוצים להיראות יותר צעירים אך מבלי לאבד את המראה הטבעי. האמצעים שבהם עושה שימוש ד"ר ערן שומר הינם אמצעים בדוקים, שהשימוש בהם בטוח. 

החדרת חומרי מילוי לפנים נעשית ללא צורך בסכין מנתחים, אין צורך בחיתוך וגם לא בהרדמה. ישנו טיפול אנטי אייג'ינג שמבצוע על ידי תכשירים המיושמים על העור ויש חומרים שניתנים בהזרקה, לאזורים שנבחרו לכך במיוחד. בצורה כזאת ניתן לעצב את השפתיים ולשרטט מחדש את קו הסנטר. ניתן לעבות את הלחיים, לפסל את עצמות הלחיים או את האף. ניתן להעלים את הקמטים שבצידי הפה או בין הגבות. 

עידון, מילוי ושיקום 
באמצעות חומרי מילוי לפנים המיושמים בהזרקה, ניתן לומר שלום לקמטים שעל המצח או ליד העיניים (קמטים המזכירים את טביעת הרגל של עורב). טיפול מזותרפיה באזור הצפון וטיפולים אחרים המקובלים במרפאה מאפשרים השגת מראה מעודן, רענן יותר, אפשרות להרמת העפעפיים השמוטים ומיצוק הלחיים (ליפטינג ללא ניתוח). לקבלת טיפול מזותרפיה בחיפה, להזמנת תור לאבחון ולייעוץ - ד"ר ערן שומר לשירותכם עם מיטב הפרוצדורות ומיטב הפתרונות לעידון סימני הזמן, מילוי ושיקום.  
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה