טיפולי אנטי אייג'ינג

המדע מספק לנו לא רק טכנולוגיה מתקדמת של מחשבים ואלקטרוניקה. מדע זה גם רפואה מתקדמת אבל לא פחות מכך - גם תהליכים ופרוצדורות שיכולים לשקם נזקים, להעלים קמטים, לחדש את המראה הצעיר. מכלול הפרוצדורות הללו מכונה טיפולי אנטי אייג'ינג. להזמנת תור ולצורך טיפול מזותרפיה בצפון, פנו למרפאתו של ד"ר ערן שומר. 

ניתוח – זה לא בשבילי 
כאשר אנו מדברים על טיפולי אנטי אייג'ינג אנו מדברים על פתרונות לא כירורגיים. אנו לא שוללים את הפתרונות הניתוחיים מכל וכל אולם עבור אלה שלא רוצים בכך, לא בשלב זה או בכלל לא, טיפול פנים אנטי אייג'ינג משיג תוצאות מדהימות. 

גם ניתוח סטנדרטי ופשוט, גם ניתוח פופולרי מאוד עשוי להסתיים בתוצאות לא רצויות, תופעות לוואי ואפילו זיהומים. טיפולי אנטי אייג'ינג אינם מצריכים אפילו חיתוך קל שבקלים. אם גם אתם מעדיפים להימנע אבל רוצים להיראות יותר צעירים, אם אתם רוצים לשקם את נזקי הזמן, תוצאות הלחץ או האפקט ההרסני של קרני השמש הפתרון ברור - טיפולי אנטי אייג'ינג באזור הצפון. 

מניעת נזקים ושיקום מואץ
ד"ר ערן שומר מתמחה בשיטות המתקדמות ביותר לשיקום נזקים ומניעת הזדקנות מואצת. ניתן להפחית את סימני הגיל שניבטים אליכם מן המראה בכל בוקר. שילוב של חומרי מילוי וחומרי הזרקה, טיפולי אנטי אייג'ינג בשילוב חומרים מטפחים ומזינים. 

אם ניקח למשל טיפול מזותרפיה בצפון ונרצה להבהיר במה מדובר נספר כי זוהי שיטה דרמו קוסמטית. זוהי דרך שמעוררת את עור הפנים להתחדש, תוך שיקום הקולגן וחידושו. בשיטה מיישמים מכשור ייעוד וקרמים התומכים בהתחדשות הפנים. 

טיפולי אנטי אייג'ינג מתאימים לא רק לנשים, למרות שהן עיקר הלקוחות שמגיעים. טיפול פנים אנטי אייג'ינג בהחלט יכול לחולל שינוי גם בקרב גברים וסביר להניח שהוא יתאים גם לכם. מתאים גם לבעלי עור רגיש, גם מסייע להעלמת קמטים עדינים, מתאים לשילוב עם חומרים מטפחים, טיפול בוטוקס עיבוי שפתיים וכיוצא בזה. מרגישים שנחוץ לכם מידע נוסף? רוצים לדעת אילו טיפולי אנטי אייג'ינג באזור הצפון יתאימו לכם? התקשרו וקבעו פגישה עם ד"ר ערן שומר. 
 
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה