מילוי והשטחת קמטים

אנשים שנראים צעירים לגילם יהיו כאלה שהתברכו במיעוט קמטים. הופעה של קמטים, תחילה בפנים ולאחר מכן באזורים אחרים כגון מחשוף וצוואר מביאה עימה חזות מבוגרת. רק מעטים מקבלים את הקמטים כסממן חיובי של הגיל. מרבית האנשים היו מוותרים עליהם בשמחה. כיום, ניתן להגשים זאת בעזרת טכניקה של מילוי והשטחת קמטים. ד"ר ערן שומר מזמין אתכם להיראות יותר צעירים בזכות מגוון רחב של טיפולים אסתטיים בחיפה. והכי חשוב – אין צורך בניתוח והתוצאות מצוינות. 

בוטוקס ומזותרפיה 
יש כמה וכמה שיטות יעילות המשמשות לצורך מילוי והשטחת קמטים. למשל, ניתן להיעזר בטיפולי הזרקות שונים. טיפולים אסתטיים בצפון על בסיס בוטוקס או על בסיס חומצה היאלורונית נחשבים ליעילים ביותר. 

חומרי מילוי והשטחת קמטים ניתנים בהזרקות תת עוריות בהתאם לתוצאות שרוצים להשיג. בוטוקס למשל נחשב ליעיל מאוד כאשר רוצים לשטח את הקמטים המטרידים שמופיעים על המצח. הוא גם יכול להועיל באופן ניכר כאשר רוצים לסלק את ההשפעה של הקמטים שנמצאים בן הגבות וכן קמטי הבעה נוספים. ד"ר ערן שומר מעניק טיפולים אלה ביד אמן ומשיג תוצאות טובות מאוד גם בטכניקה אחרת שנקראת מזותרפיה. מזותרפיה באזור הצפון יכולה להאט את הזדקנות העור וגם להוסיף חיוניות וגמישות. 

חומצה היאלורונית וחומרי מילוי 
מלבד בוטוקס, חומר פופולרי נוסף המשמש לצרכי מילוי והשטחת קמטים נקרא חומצה היאלורונית. טיפולים אסתטיים בחיפה על בסיס חומר זה יכולים להעלים או לכל הפחות לטשטש באופן ניכר את הקמטים (לרבות קמטים עמוקים למדי). התהליך מבוצע על ידי רופא שמשתמש בדיוק בכמות החומר הרצויה. 

יתרון חשוב של שיטת מילוי והשטחת קמטים זאת נובע מכך שמדובר בחומר טבעי. לכן, לא קיימת תגובה אלרגית ולא צפויות תופעות לוואי בעלות השפעה ארוכת טווח. טיפולים אסתטיים בצפון על בסיס מזותרפיה יכולים להועיל מאוד כאשר רוצים אפקט כולל יותר, בכל אזור הפנים. זהו שילוב של חומרים שמוחדרים לעור, גורמים למיצוק תוך חידוש ייצור הקולגן (אותם סיבים המעניקים מראה גמיש וצעיר). מזותרפיה באזור הצפון וטכניקות נוספות מובילות למיצוק העור ועיצוב אזור הלסת, הלחיים וגם הסנטר. 
 
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה