עיבוי שפתיים באזור הצפון

שפתיים עבות ומלאות נחשבות לסממן של יופי נשי. במידה מסוימת, ניתן להוסיף נפח לשפתיים בדרך המבוססת על שימוש באודם (שפתון) אולם לא תמיד די בכך. במיוחד כאשר עם השנים מאבדות השפתיים מן הנפח שלהן, דרוש דבר מה אחר. לכן, לא מפתיע לגלות כי עיבוי שפתיים באזור הצפון נחשב למבוקש מאוד, עם תוצאות ארוכות טווח. במיוחד כאשר יש כיום שיטות המבוססות על חומרי עיבוי ומילוי טובים ביותר. כפי שניתן לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח באזור הצפון כך ניתן לעבות את השפתיים ולעצב אותן באופן נשי. 

יותר יעיל מסיליקון 
במרפאתו של הד"ר ערן שומר ניתן להזמין מגון רחב של טיפולים אסתטיים, לרבות עיבוי שפתיים באזור הצפון. בניגוד לשנים עברו, כיום הרבה פחות מקובל לבצע פעולה מסוג זה על בסיס סיליקון. למרות שיש כאלה שעדיין מבצעים זאת, יש כיום חומרים טובים יותר ובעלי השפעה פחות רדיקלית. כפי שלמדנו שניתן לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח בחיפה כך למדנו שעיבוי השפתיים יכול להיעשות בהליך מהיר, להשגת מראה יפה יותר ובלי לחרוג מהסגנון הטבעי. מתיחת פנים ללא ניתוח בצפון – זה אפשרי, זה זמין וממש בהישג יד. 

חיש מהר ויש תוצאות 
עבור המתעניינות והמתעניינים בעיבוי שפתיים נספר כי זו אחת הפרוצדורות הכי מקובלות והכי מבוקשות ברפואה האסתטית המודרנית. עיבוי שפתיים באזור הצפון הינו הליך קצר בן לא יותר מדקות ספורות. באמצעות מחט דקה מאוד מזריקים חומר מילוי והתוצאות נראות לעין תוך זמן קצר.

השפתיים נשארות רכות, נעימות למגע. כפי שגם מתיחת פנים ללא ניתוח בצפון נועדה להשיג את היופי והעלומים באופן טבעי ולא מלאכותי, כך גם עיבוי שפתיים באזור הצפון. הסגנון הרצוי ביותר כיום, למרבית המטופלים, הינו כזה שלא ייראה כמו לאחר טיפול (עיצוב יתר). מתיחת פנים ללא ניתוח באזור הצפון ניתן לבצע תוך שימוש בחומרי מילוי, ליפטינג, עיצוב קו סנטר, עיצוב הלחיים, הרמת עפעפיים. פנו לד"ר ערן שומר וקבלו מידע נוסף למגוון טיפולי יופי ואסתטיקה ללא ניתוח. עיבוי שפתיים באזור הצפון ופיסול הפנים, מזותרפיה ואנטי אייג'ינג וכן מתיחת פנים ללא ניתוח בחיפה. 
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה