עיצוב ומילוי שפתיים

כמעט כל אישה (ולמעשה גם רבות מהנערות בימינו) אוהבת לטפח את עצמה ולהתאפר. גם אישה שלא נוטה להתאפר יותר מדי לא מוותרת על משיחת השפתיים בשפתון יפה. אך מה עושים במידה והשפתיים דקות מטבען או שאבד להן הנפח במהלך השנים? מה ניתן לעשות כאשר השפתון, יפה ככל שיהיה, איננו מספק מענה מושלם ומשביע רצון? כיום, הדרך פתוחה לביצוע עיצוב ומילוי שפתיים בהליך רפואי מהיר ובתוצאות מרהיבות. זה יכול להתאים לנשים בגיל העמידה, לנשים מבוגרות וכן גם פופולרי מאוד בקרב נשים די צעירות החפצות בכך. עיבוי שפתיים בחיפה מאפשר להיראות יפה יותר ונשית הרבה יותר. 

שיטה יעילה, מהירה ואמינה 
הרפואה האסתטית המודרנית מאפשרת ביצוע עיצוב ומילוי שפתיים בשיטה מהירה אך גם יעילה ואמינה. עיבוי שפתיים בצפון נעשה כיום בלי שצריך לחשוב על ניתוח וכמובן בלי שצריך הרדמה או תקופת החלמה ארוכה. כמה זמן אורך טיפול מסוג זה? עיצוב ומילוי שפתיים נעשה באמצעות הזרקת חומרי מילוי ידידותיים לגוף האדם. כל הטיפול, מתחילתו ועד סופו אורך זמן קצר באופן מפתיע – לא יותר מדקות ספורות בלבד. בשיטה דומה, ניתן לבצע גם מילוי שקעים בפנים, על מנת להוסיף נפח, חיוניות ולהיפטר מהצללים הגורמים למראה מבוגר, עייף או מנומנם. 

שימוש בחומרים טבעיים בלבד 
במקום עיצוב ומילוי שפתיים באמצעות סיליקון, חומר שעשוי להביא לתגובות אלרגיות וכזה שהגוף תופס כחומר זר, מקובל כיום לבצע עיבוי שפתיים בחיפה באמצעות חומרי מילוי טבעיים. חומצה היאלורונית למשל מבוססת על חומר שקיים בגופינו באופן טבעי. החומר נמצא כמתאים מאוד למטרת עיצוב ומילוי שפתיים וניתן להיעזר בו גם לצורך פיסול הפנים. 

לאחר טיפול קצר של עיבוי שפתיים בצפון השפתיים נראות מלאות יותר, יפות יותר ומושכות יותר. הן שומרות על היופי הטבעי ונשארות מעוצבות ויפות מאוד למשך פרק זמן ארוך למדי. בדומה לפרוצדורות מודרניות אחרות של מילוי שקעים, בתוך כמה חודשים התוצאות מתחילות להתפוגג. לכן, נהוג לקיים טיפולי תחזוקה ושימור שגם הם, כאמור, אורכים פרק זמן קצר ביותר, לעיתים פחות מהזמן שאנו מקדישים להפסקת צהריים יומית. 
 

לקביעת תור חייגו
074-769-15-02
או מלאו את הטופס הבא
ונציגנו יצור עמכם קשר בהקדם
טלפון
074-769-15-02
דואל
nokia1747@gmail.com
כתובת
שד' מוריה 9, חיפה
מרפאה לאסתטיקה
מתקדמת


בוטוקס בין הגבות     חומרי מילוי לפנים     טיפולי אנטי אייג'ינג     מילוי והשטחת קמטים     מילוי קמטי הבעה     מיצוק עור הפנים ללא ניתוח     עיצוב ומילוי שפתיים     קמטים מסביב לפה     הזרקת בוטוקס בצפון     עיבוי שפתיים באזור הצפון     טיפולי אסתטיקה בחיפה     הצערת העור בחיפה